Menu

Otwarty Puchar Polski Taekwon-do ITF HQ Korea / UITF.

2 grudnia 2019 - aktualności

Po wakacyjnej przerwie, ciężkim rozpoczęciu zajęć w nowym sezonie dla niektórych Klubów, odbył się upragniony turniej, w którym uczestniczyli zawodnicy zrzeszeni w Polskim Zrzeszeniu Taekwon-do ITF HQ Korea / UITF.

W każdym roku szkoleniowym, mamy zawsze dwa najważniejsze turnieje Taekwon-do: otwarty Puchar Polski i otwarte Mistrzostwa Polski. Do tego dochodzą jeszcze zawody wewnętrzne takie jak, turniej Mikołajkowy, Gwiazdkowy itp organizowane przez poszczególne kluby oraz turnieje krajowe i międzynarodowe z zaprzyjaźnionych organizacji.

W zawodach które odbyły się 17 listopada 2019 w Kątach Wrocławskich organizowane przez UKS Taekwon-do KO-DANG ze Smolca i Polskie Zrzeszenie Taekwon-do ITF hq Korrea / UITF z siedzibą we Wrocławiu, udział wzięło ponad stu zawodników reprezentujących barwy swoich klubów z Polski m.inn:

Polskie Stowarzyszenie Moo Duk Kwan Tang Soo Do Jozef Drozdowski
Fight Cub Tang Soo Do Rypin Marcin Kamiński
Sportowy Klub Taekwon-do JEJA Tadeusz Pułkownik
Aademia Sztuk Walki KWON Przemysław Popiołek
Klub Sportowy DRACHE Sebastian Grzegorowski, Bastian Grzegorowski
Polskie Stowarzyszenie Taekwon-do Grand Master Wojciech Dolny, Master Marek Hisztin
Uczniowski Klub Sportowy KO-DANG Jacek Matuszewski

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz miasta i gminy Kąty Wrocławskie Łukasz Zbroszczyk, dodatkową atrakcją podczas ceremonii była prezentacja układów i rozbić w wykonaniu wybitnych mistrzów.

Korzystając z okazji chcielibyśmy pogratulować wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, za sportowego ducha walki, godną postawę adeptów Taekwon-do ITF. Przyjemnością było oglądać, oceniać Wasze umiejętności podczas rozgrywanych poszczególnych konkurencji. Wielkie podziękowania również dla sędziów i trenerów za profesjonalną pomoc, bo bez ich zaangażowania zawody by się nie odbyły.


Klub wystawił 28 zawodników 1 chory nie brał udziału.
Na 27 zawodników
Złoto 34x
Srebro 23x
Brąz 18x
Razem 75 🏅 🏅 🏅
Gratulacje!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *